Vítejte na stránkách společnosti TIMAR CZ s.r.o.Na našich prezentačních stránkách  Vám nabízíme praktické i odborné
informace,obchodní sdělení pro rybáře i obchodníky, články od vody, aktuality a návody na  míchání směsí, dále rybářský pokec  a spoustu dalšího.
Dovážíme pro Vás sortiment maďarských výrobců, a to ve výhradním zastoupení pro ČR výrobky TimárMix, v zastoupení splávky EXNER a také především  z TV kanálu F&H populární produkty společnosti Technomagic.

Veškeré toto zboží nabízíme malo i velkoobchodně, a to formou e-shopu či objednávkových formulářů.
Na našem e-shopu naleznete nyní pouze výrobky Timár, připravujeme novou e-shop platformu, kde nabídneme kompletní sortiment.
Provozovatelům kamenných i internetových obchodů nabízíme už nyní i sortiment dalších vedených výrobců a  velmi zajímavé obchodní podmínky. Kontaktujte nás,spolupráci i s Vaší prodejnou či e-shopem uvítáme.


Navštivte náš nový eshop.FotogalerieDiskuzní forum Timarmix

Pro plné aktivní  využití tohoto webu a zároveň i našeho e-shopu na adrese www.eshop.timarmix.cz doporučujeme provést registraci. Je pro obě naše www. stránky totožná a umožní Vám tak jednak nákup v e-shopu včetně věrnostních bonusů či velkoobchodního nákupu a zároveň přístup do chráněných oblastí tohoto webu (aktivní diskuse, vkládání textů a fotek, odborná poradna atd.). Máte-li již platnou registraci na našem e-shopu, platí i na těchto stránkách.


Nejnovější články na našem webu - - - - - - - - - - -


Video pijavice


Článek byl publikován dne: 23.03.2015

Poprvé společně s Timáry na řece Moravě


Článek byl publikován dne: 22.03.2015

Technoplankton - cílený lov tolstolobiků


Článek byl publikován dne: 22.03.2015

Lov na pijavici koňskou


Článek byl publikován dne: 23.03.2015

FeederGURU video


Článek byl publikován dne: 22.03.2015

FeederGURU


Článek byl publikován dne: 16.03.2015
FeederGURU Novinkou pro sezonu 2015 je řada krmení, dipů a doplňků v serii FeederGURU.Tuto kompletní nabídku už máme skladem v ČR a jednotlivé produkty je možné online prohlížet a listovat v sekci katalogy